Главная Новости "БібліоКре@тив-2013": секція шкільних бібліотек
"БібліоКре@тив-2013": секція шкільних бібліотек PDF Печать
Автор: Administrator   
02.07.2013 00:00
Офіційно роботу секції шкільних бібліотек на Південноукраїнському міжрегіональному ярмарку бібліотечних інновацій відкрили 26 червня. 

Фактично ж секція почала працювати ще 25 червня, відвідавши дві шкільні бібліотеки Херсона - бібліотечно-інформаційний центр НВК №51 ім. Г.Потьомкіна, лабораторію перспективного досвіду з питань роботи з бібліотечними фондами (директор НВК - Осьмінін Павло Юхимович, завідувач бібліотеки Іліаді Ірина Миколаївна), та нашу бібліотеку - лабораторію перспективного досвіду з питань упровадження ІКТ в роботу шкільних бібліотек.

Учасників ярмарку привітала директор школи Стратійчук Людмила Леонідівна й ознайомила з нашою школою та її головними здобутками, із стратегією розвитку шкільної бібліотеки та інвестиціями, які дирекція школи вкладає у розвиток свого "кабінету №1". 

Вітальне слово директора школи.

У виступі завідувача бібліотеки ЗОШ №15 Кухаренко Ганни Миколаївни увага була зосереджена на інноваційній діяльності, на впровадженні мультимедійних технологій. До речі, ідея, заявлена бібліотекою на Ярмарку і успішно "продана", - медіа-інформаційна година "Ази знань про державу та право".
Для усіх, хто зацікавився ярмарком - посилання на блог цього фахового заходу, який щорічно відбувається у одному із трьох південноукраїнських регіонів - у Херсонській, Миколаївській областях або в АР Крим, а також на Протокол секції шкільних бібліотек: тут.
 

Обновлено 10.10.2013 18:22
 

Фотокалейдоскоп

SAM_2958.JPG
   
Баннер
Баннер