Главная страница
Конкурс книжкової анімації: запрошуються старшокласники! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
16.10.2015 18:29

Стартував ІІІ етап загальноміського конкурсу «Книжковий драйв» - цього року він проводиться серед читачів шкільних бібліотек Херсона - учнів 9-11 класів і має назву «Book-анімація».

Детальні умови конкурсу, а також методичні матеріали і форма паспорта заявки опубліковані на сайті управління освіти Херсонської міської ради.  Ці матеріали можна скачати також як файл у форматі *.doc.

 

 
До Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек PDF Печать E-mail
Автор: Анна Николаевна Кухаренко   
09.10.2015 00:00

Херсонський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15” Херсонської міської ради

План проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Виховуємо громадянина – патріота України»

 
Флешмоб у міському тролейбусі: що читають херсонці? PDF Печать E-mail
Автор: Анна Николаевна Кухаренко   
16.10.2015 18:07

Ми вже повідомляли про флеш-моб у міському тролейбусі, який 7-А клас НВК №15 провів до Всеукраїнського дня бібліотек.

А телеканал "Скіфія" зробив зйомку та підготував репортаж про цю акцію, яку шкільна бібліотека за підтримки дирекції навчального закладу влаштовує вже другий рік поспіль:

Обновлено 25.04.2016 10:21
 
Зустріч з Галиною Вдовиченко PDF Печать E-mail
Автор: Анна Николаевна Кухаренко   
06.10.2015 16:28

2.10.2015 року пройшла зустріч з українською письменницею Галиною Вдовиченко  у шкільній книгозбірні навчально-виховного комплексу №15 її підготували й провели працівники молодшого відділу Херсонської обласної дитячої бібліотеки імені Дніпрової Чайки.

І презентували, звичайно, "Мишкових мишей", "Лігу непарних шкарпеток" та "36 і 6 котів". Діти уважно  слухали, задавали багато питань по творчості письменниці. Авторка залишила на своїх книжках автограф.

А у Фейсбуку на своїй сторінці - ось такий відгук про зустріч з нашими четвертокласниками:

"Коти, шкарпетки та миші у Херсоні, зустріч перша, дитяча (в навчально-виховному комплексі № 15). Після цієї зустрічі бібліотекарі Херсонської обласної бібліотеки для дітей мене запитали: ви не втомилися? Яке! Це було, як міцна ранкова кава - такий наплив енергії та позитиву. Усе зробили діти та бібліотекарі, мені залишалося тільки відповідати на запитання, слухати й дивуватися. Четверті класи, ви мене по-доброму шокували:) "

Обновлено 06.10.2015 16:42
 
Свято бібліотек, свято книги! PDF Печать E-mail
Автор: Анна Николаевна Кухаренко   
02.10.2015 04:15

30 вересня в Україні святкували Всеукраїнський день бібліотек, який розпочинає місячник шкільної бібліотеки. Для бібліотекарів це професійне свято, а для всіх читачів — це свято книги, установи, яка дарує читачеві можливість збільшувати свої знання, читати різноманітну літературу.

Традиційно бібліотека-лабораторія перспективного досвіду з питань автоматизації бібліотечних процесів Херсонського навчально-виховного комплексу №15 ініціює проведення флешмобу  в рамках святкування.

Бібліотекар Херсонського НВК №15 Кухаренко Ганна Миколаївна вважає доцільним привернути увагу херсонців до популяризації  читання в суспільстві.

Директор навчально-виховного комплексу Стратійчук Людмила Леонідівна та завуч з навчально-виховної роботи Бурова Вікторія Володимирівна допомогли та сприяли проведенню заходу, підтримали молоде покоління в  їхній ініціативі.

Учні 7-А класу, найактивніші читачі шкільної бібліотеки, разом з класним керівником Сміян Дар'єю Володимирівною  провели соціологічне опитування серед херсонців до Дня бібліотек у громадському транспорті, в тролейбусі №1.

Далі

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Фотокалейдоскоп

qwest-2-2.JPG

Кто на сайте

Сейчас 5 гостей онлайн

Голосования

Что главное в деятельности школьной библиотеки?
 
   
Баннер
Баннер


Баннер